I get about $0.75 of enjoyment everytime I see a bright yellow finch on our thistle sock. The five pounds of thistle, plus the included sock, cost about $10. Therefore, after seeing just 14 gold finches the thistle paid for itself!
My greyhound can run faster than your honor student.
No comments:
Post a Comment